Karol Sovánka - Tokající tetřev

Olej na plátně, 90x73 cm, signováno vlevo dole K. Sovánka, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

6545. Tokající tetřev
Dražba ukončena:01.12.2016 18:20:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:50 000 Kč