Kresba, 16x13 cm. Signováno vlevo dole Kotasz K. Rám, pasparta, sklo. Pozn.: Rám mírně poškozen. Pasparta zašpiněna. Papír poškozen.
o autorovi: 1872 – 1941 Maďarský malíř.