Olej na plátně, 32x40 cm. Signováno vpravo dole C. Markó. Rámováno.
Stav: Rám poškozen.
Nejdelší strana: 58 cm
o autorovi: 1793 – 1860 Maďarský krajinář, známý též jako Carlo Marco