Kašpar - Bárka v přístavu

Olej na plátně, 25x36 cm. Signováno vpravo dole Kašpar. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

304498. Bárka v přístavu
Dražba ukončena:19.04.2020 20:22:21
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 000 Kč