.. - Katana

Obecný kov, dřevo, 98 cm, Neznačeno.

Stav: Mírně poškozeno.

Pozn.: Rukojeť z rejnočí kůže. Menuki v podobě ryb. Cuba zdobena geometrickými ornamenty. Pochva.

Nejdelší strana: 98 cm

..
114138. Katana
Dražba ukončena:24.04.2024 20:56:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:35 000 Kč