Kateřina Opltová

63430. Fénix

popis: Olej na plátně, 80x66 cm. Monogramováno vzadu K. O. Nerámováno.

o autorovi: 1957 - 2003

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč.

dražba ukončena: 25.08.2021 20:08:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč