Kateřina Opltová

38598. Kohout

popis: Olej na plátně. 120x110cm. Signováno zadu K.Opltová 94. Olištováno.

pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti po Kateřině Opltové.

o autorovi: 1957 - 2003
Vystudovala pražskou AVU u prof. Součka. Kateřina Opltová byla solitérkou, mnoho nevystavovala, o umění s nikým téměř nehovořila. Její díla se dají charakterizovat jako lyrická abstrakce. Podlehla vážné nemoci.

zbývá: 3 dnů, 22 hodin

konec dražby: 11.12.2019 19:51:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 900 Kč

900 Kč 04.12.2019 0:07:16 2798
800 Kč 03.12.2019 11:28:11 831