Kateřina Opltová

38598. Kohout

popis: Olej na plátně. 120x110cm. Signováno zadu K.Opltová 94. Olištováno.

pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti po Kateřině Opltové.

o autorovi: 1957 - 2003
Vystudovala pražskou AVU u prof. Součka. Kateřina Opltová byla solitérkou, mnoho nevystavovala, o umění s nikým téměř nehovořila. Její díla se dají charakterizovat jako lyrická abstrakce. Podlehla vážné nemoci.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč.

dražba ukončena: 11.12.2019 19:51:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 1 200 Kč