Kateřina Opltová - Kůrovo sluneční odpoledne v měsíční kočce při meditaci

Olej na plátně, 100x90 cm. Signováno vpravo dole Opltová 2000. Olištováno.

o autorovi: 1957 - 2003

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč.

25110. Kůrovo sluneční odpoledne v měsíční kočce při meditaci
Dražba ukončena:28.11.2018 21:55:54
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 500 Kč