Kateřina Opltová

53006. Plamínky III.

popis: Olej na plátně, 66x100 cm. Signováno vpravo dole K. Opltová 93. Nerámováno.

o autorovi: 1957 - 2003

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč.

dražba ukončena: 26.11.2020 20:51:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 200 Kč