Kateřina Opltová

38599. Polibek-hnízdo

popis: Olej na plátně. 105x115 cm. Signováno vzadu K.O. 96. Olištováno.

pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti po Keteřině Opltové.

o autorovi: 1957 - 2003
Vystudovala pražskou AVU u prof. Součka. Kateřina Opltová byla solitérkou, mnoho nevystavovala, o umění s nikým téměř nehovořila. Její díla se dají charakterizovat jako lyrická abstrakce. Podlehla vážné nemoci.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč.

dražba ukončena: 11.12.2019 19:52:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 900 Kč

900 Kč 11.12.2019 19:13:21 74
800 Kč 11.12.2019 12:29:49 439