Kateřina Opltová

38599. Polibek-hnízdo

popis: Olej na plátně. 105x115 cm. Signováno vzadu K.O. 96. Olištováno.

pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti po Keteřině Opltové.

o autorovi: 1957 - 2003
Vystudovala pražskou AVU u prof. Součka. Kateřina Opltová byla solitérkou, mnoho nevystavovala, o umění s nikým téměř nehovořila. Její díla se dají charakterizovat jako lyrická abstrakce. Podlehla vážné nemoci.

zbývá: 4 dnů, 5 hodin

konec dražby: 11.12.2019 19:52:00

vyvolávací cena: 800 Kč

Předmět ještě nebyl dražen