Kateřina Opltová - Ptáčata

Olej na plátně, 80x65 cm. Monogramováno vzadu K. O. 97. Nerámováno.

o autorovi: 1957 - 2003

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč.

63490. Ptáčata
Dražba ukončena:25.08.2021 21:26:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč