Kateřina Opltová

56036. Rakousko - Horské jezero

popis: Olej na plátně, 100x70 cm. Signováno vzadu K. O. 95. Nerámováno.

o autorovi: 1957 - 2003

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč.

dražba ukončena: 24.02.2021 19:32:17

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 7 000 Kč