Kateřina Opltová - Rusalky

Olej na plátně, 100x90 cm. Signováno vlevo dole Opltová 2000. Olištováno.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti Kateřiny Opltové.

o autorovi: 1957 - 2003

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč.

35518. Rusalky
Dražba ukončena:25.09.2019 22:57:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 400 Kč