Kateřina Opltová

54645. Tančící klauni

popis: Olej na plátně, 90x75 cm. Monogramováno vzadu KO 87. Nerámováno.

o autorovi: 1957 - 2003

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč.

zbývá: 0 dnů, 9 hodin

konec dražby: 27.01.2021 19:45:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 300 Kč