Kateřina Opltová

51715. Tučňákův podzim

popis: Olej na plátně, 91x91 cm. Nesignováno. Olištováno.

o autorovi: 1957 - 2003

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč.

dražba ukončena: 28.10.2020 21:24:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč