Kateřina Opltová - Ulovená zebra

Olej na plátně. 92x101 cm. Signováno vpravo dole K. Opltová 99. Olištováno.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti Kateřiny Opltové.

o autorovi: 1957 - 2003

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč.

40105. Ulovená zebra
Dražba ukončena:30.01.2020 21:01:47
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 900 Kč