Kečíř - Barové zátiší

Olej na kartonu, 65x50 cm. Signováno vlevo dole Kečíř. Nerámováno.

Kečíř
307576. Barové zátiší
Dražba ukončena:13.02.2021 20:16:52
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč