Keith Haring - Postava

Litografie, 51x47cm. Signováno vpravo dole v tisku Keith Haring. Limitovaná edice 15/150.
Vodoznak vlevo dole. Rám, sklo.

o autorovi: 1958 – 1990
Americký umělec a společenský aktivista.

52399. Postava
Dražba ukončena:11.11.2020 22:30:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč