Kiagawa Hiroshige - Čajovna na cestě k Fuji

Dřevoryt. 32x21 cm. Signováno vpravo nahoře. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Papír poškozen.

39478. Čajovna na cestě k Fuji
Dražba ukončena:16.01.2020 21:14:16
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 500 Kč