Kitagawa Utamaro. 18. stol. - Japonská erotická kniha

Kniha, brož, 21x15 cm, rýžový papír. Obsahuje japonský text a 8 ručně kolorovaných dřevořezů, z toho 6 erotických.

Pozn.: Poškozeno.

Kitagawa Utamaro. 18. stol.
42969. Japonská erotická kniha
Dražba ukončena:15.04.2020 21:27:32
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:11 000 Kč