K.J. Novák

301121. Horská krajina

popis: Olej na plátně, 77x95 cm. Signováno vpravo dole K.J. Novák 39. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 30.09.2019 20:22:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 26.09.2019 13:13:58 411