Klára Sedlo - Love Bears

Olej na plátně, 120x100 cm. Signováno vzadu Sedlo. Nerámováno.

Nejdelší strana: 120 cm

velký formát
115913. Love Bears
Zbývá:2 dnů, 22 hodin
Konec dražby:22.05.2024 21:05:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:23 000 Kč