Klára Sedlo - Noční dovolenkář

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vzadu K. Sedláčková 23. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

104626. Noční dovolenkář
Dražba ukončena:26.10.2023 20:12:56
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč