Klára Sedlo - Půlnoční svačinka

Olej na plátně, 20x20 cm. Signováno vzadu K. Sedlo 2019. Nerámováno.

Nejdelší strana: 20 cm

110365. Půlnoční svačinka
Dražba ukončena:28.01.2024 21:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč