Klaudie Švrčková - Prosila jsem o tebe hvězdy

Akryl s temperou na plátně, 80x60 cm. Signováno vpravo dole Klaudie Švrčková Nerámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1998

105289. Prosila jsem o tebe hvězdy
Dražba ukončena:16.11.2023 20:09:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč

3 100 Kč 03.11.2023 16:47:04 13723
3 000 Kč 29.10.2023 22:53:57 3792