Kolem poloviny 18. století - Müllerova mapa

Pozn.: Výtěžek z aukce půjde ve prospěch činnosti Československého dokumentačního střediska nezávislé literatury, které bylo v r. 1986 založeno českými exulanty a shromažďovalo samizdatovou literaturu a texty.

Nejdelší strana: 165 cm

Úprava Johanna Wolfganga Wielandema z let 1722 - 26. Jednotlivé díly  jsou nově nalepeny na plátno. Část o rozměru 27x32 cm vpravo dole je novodobý tisk.

Zdobeno kartušemi. Rozměry: 165x140 cm.

108282. Müllerova mapa
Dražba ukončena:31.01.2024 20:57:49
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč