kolem poloviny 20. stol.

52121. Koberec

popis: Hedvábí a vlna, cca 265 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 22.10.2020 21:11:22

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 13 000 Kč