Koloman Sokol - V rozhovoru

Kolorovaná kresba, 20x11 cm. Signováno vpravo dole Kolman-Sokol, vpravo nahoře datováno 6.VIII.71. Pasparta.

o autorovi: Narozen 12. prosince 1902, Liptovský Mikuláš, Slovensko, zemřel 12. ledna 2003, Tucson, Arizona, USA.Koloman Sokol byl jedním z nejvýznamnějších slovenských malířů, grafiků a ilustrátorů a zakladatelem moderního grafického umění na Slovensku a v Mexiku.

19392. V rozhovoru
Dražba ukončena:17.05.2018 22:00:56
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:16 000 Kč