Severní Afrika 19. století - Puška křesadlová

Délka 141 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

85668. Puška křesadlová
Dražba ukončena:16.11.2022 22:24:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč