konec 19. stol. - Paraván

Dřevo, 183x204 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

konec 19. stol.
59157. Paraván
Dražba ukončena:19.05.2021 21:33:39
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč