konec 19. století - Kytice růží

Olej na dřevě, 41x61 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 83 cm

konec 19. století
154407. Kytice růží
Zbývá:9 dnů, 3 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:24:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 200 Kč