J. Konečný - Kytice v zelené váze

Olej na kartonu, 68x48 cm, signováno vpravo dole Konečný, rám, zaskleno.

Pozn.: Karton zvlněný.

4372. Kytice v zelené váze
Dražba ukončena:31.03.2016 18:49:50
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč