Kořínek - Soubor 5-ti prací českých krajin

Oleje na sololitu, 3x 20x30 cm, 1x 20x38 cm. 1x 27x34 cm. Signovány Kořínek. 2x rámovány.

302605. Soubor 5-ti prací českých krajin
Dražba ukončena:13.12.2019 20:12:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč