Kracík - Barevná krajina

Olej na plátně, 98x98 cm. Signováno vlevo dole Kracík 29. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 119 cm

88578. Barevná krajina
Dražba ukončena:22.01.2023 20:18:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč