František Max - Krajina s kopcem

Olej na kartonu, 33x45 cm, signováno vpravo dole, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

1895, Libáň - 1969
Preislerův žák na AVU, na ČVUT studoval u Blažíčka a Liebschera. Maloval zejména krajiny, veduty, pražské uličky a zákoutí. Mnoho samostatných i kolektivních výstav.

1132. Krajina s kopcem
Dražba ukončena:02.06.2014 19:55:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 001 Kč