Královská Kodaň - Vánoční talíř "Vánoce 1929"

Porcelán, podglazurní kobaltový dekor, průměr 18 cm. Značeno Královská Kodaň.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Královská Kodaň
49852. Vánoční talíř "Vánoce 1929"
Dražba ukončena:07.10.2020 20:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč