Marcel Krasický - Stařík s plnovousem

Olej na kartonu, 24x19 cm. Signováno vpravo dole Krasický. Rám.

o autorovi: 1898-1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč

22325. Stařík s plnovousem
Dražba ukončena:26.09.2018 18:52:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:1 200 Kč