Kristen Bum - Strong

Akryl na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole Kristen Bum Art. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát pravosti díla.

o autorovi: 1994
Svou tvorbu dělí na surrealistickou (kde se soustředí na vyjádření pocitů a myšlenek, které ji doprovází, a tím usiluje o osvobození mysli), abstraktní (kde si ráda hraje s barvami, designem a intuicí) a dětskou (kterou věnuje lásce a podpoře dětí). Aktuálně připravuje několik kolekcí na chystané výstavy.

113013. Strong
Dražba ukončena:28.03.2024 22:13:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč