Kristian Kodet - Rozhovor

Olej na kartonu, 26x35 cm, signováno vpravo dole Kristian Kodet 2015, rám.

1948, Praha

4737. Rozhovor
Dražba ukončena:25.05.2016 22:29:53
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč