Kristian Kodet - Smyslná

Olej na plátně podloženém kartonem, 25x20 cm, signováno vprav odole Kristian Kodet 2016, rám.

1948, Praha

5276. Smyslná
Dražba ukončena:28.09.2016 19:11:38
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:20 000 Kč