Kristian Kodet - Soubor tří grafických prací

Všechny lept, všechny signovány Kristian Kodet, rozměry: 9,5x15 cm, 13x8,5 cm, 14,5x9,5 cm, všechny rámovány, paspartovány, zaskleny.

1948, Praha

2326. Soubor tří grafických prací
Dražba ukončena:27.05.2015 21:25:09
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:5 500 Kč