Kristian Kodet - Akt s dlouhými vlasy

Lept, 27x14 cm. Číslováno 25/30. Signováno dole uprostřed tužkou Kristian Kodet 2002. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

50309. Akt s dlouhými vlasy
Dražba ukončena:14.10.2020 21:21:35
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 900 Kč