Kristian Kodet - Na jaře

Olej na plátně, 40x40 cm. Signováno vpravo nahoře Kristian Kodet 78. Rám.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

300354. Na jaře
Dražba ukončena:29.08.2019 20:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč