Kristian Kodet - Snící

Lept, 11x8 cm. Číslováno 2/50. Signováno dole uprostřed tužkou Kristian Kodet. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

104353. Snící
Dražba ukončena:08.10.2023 20:45:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 800 Kč