Kristian Kodet - Zamilovaná

Lept, 11x8 cm. Signováno dole uprostřed Kristian Kodet 03. P.F. 2004. Číslováno 34/50. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

50416. Zamilovaná
Dražba ukončena:15.10.2020 19:56:22
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč