Oldřich Kulhánek - Funny Money - 100000 USD

Litografie, 27x53 cm. Signováno vpravo dole Oldřich Kulhánek 1993. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1940, Praha - 2013

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč

44571. Funny Money - 100000 USD
Dražba ukončena:14.05.2020 19:34:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč