Kunisada - Černý samuraj

Dřevořez, 36x24 cm. Signováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, papír mírně poškozen.

o autorovi: 1786 – 1865
Japonský mistr dřevorytu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

45948. Černý samuraj
Dražba ukončena:10.06.2020 20:30:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč