Kunisada

52278. Dáma se saké

popis: Dřevořez, 35x24 cm. Signováno. Rám, sklo.

Pozn.: Papír a rám mírně poškozeny.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

dražba ukončena: 11.11.2020 20:24:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 200 Kč