Kunisada - Dáma se saké

Dřevořez, 35x24 cm. Signováno. Rám, sklo.

Pozn.: Papír a rám mírně poškozeny.

o autorovi: 1786 – 1865
Japonský mistr dřevorytu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

52278. Dáma se saké
Dražba ukončena:11.11.2020 20:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč