Kunisada - Dispute

Dřevořez, 29x22 cm. Signováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 46 cm

o autorovi: 1786 – 1865
Japonský mistr dřevorytu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

84407. Dispute
Dražba ukončena:13.10.2022 20:37:41
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč