Kunisada - Dívka v kimonu

Dřevořez, 32x23 cm. Signováno. Rám, sklo.

Stav: Rám i papír mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 44 cm

o autorovi: 1786 – 1865
Japonský mistr dřevorytu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

84419. Dívka v kimonu
Dražba ukončena:13.10.2022 20:57:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč